Späť na hlavú stránku

Produkty

Plynové kotly

Hľadáte moderný nástenný kotol, ktorý vám ponúka vysoký komfort – bez toho aby ste museli robiť kompromisy pri kvalite? Vďaka svojim malým rozmerom aj do skríň a výklenkov napríklad v odkladacích priestoroch, kúpeľni ako aj kuchyni.

Viac o plynových kotloch >>

Kondenzačné kotly

Vďaka ročnej úspore zemného plynu, ktorého spotrebuje kotol menej vďaka vysokej efektívnosti oproti starším zariadeniam. Nie je potrebný bočný servisný odstup, všetky prípojky sú dobre dostupné spredu. Tým sa ideálne hodí na modernizáciu vykurovania.

Viac o kondenzačných kotloch >>

Solárne systémy

Solárne termické kolektory sú ideálnym doplnením každého vykurovacieho systému a pomáhajú trvalo chrániť zásoby paliva. S vysoko efektívnymi slnečnými kolektormi Viessmann môžte pokryť až 35% ročnej spotreby energie.

Viac o solárnych systémoch >>

Tepelné čerpadlá

S tepelným čerpadlom Viessmann sa stanete nezávislý na oleji a plyne a využívate bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojeho bezprostredného okolia - buď zo zeme, z podzemnej vody alebo zo vzduchu. Tepelné čerpadlá Viessmann - záruka vysokej úrovne kvality.

Viac o tepelných čerpadlách >>

Vykurovacie telesá

K vybaveniu budovy tepelnou technikou patria okrem efektívneho vykurovacieho zariadenia aj spoľahlivé systémové komponenty, ktoré sú zárukou bezporuchovej funkcie: v programe Vitoset nájdete všetky potrebné diely od jedného dodávateľa. Všetko sa k sebe vzájomne hodí.

Viac o vykurovacích telesách >>

Podlahové vykurovanie

S Vitosetom ponúka Viessmann odborným montážnym firmám kompletný program pre vykurovanie. Jednoducho všetko a so systémom. Vysoká flexibilita a jednoduchá montáž v spojení s prevádzkovou bezpečnosťou vykazuje podlahové vykurovanie Vitoset.

Viac o podlahovom vykurovaní >>