Úprava vody

Úprava vody
 • zmäkčovač vody CalKo 25

  zmäkčovač vody CalKo 25

   TZB CalKo   Kabinetní zmäkčovače TZB CalKo se zdají být ideálním žešením pro úpravu vody v rodinných domech. Múže za to fakt že nabízíme technicky a kvalitativne propracovaný přístroj za velmi příznivou cenu. Jedná se o zažízení obsahující Katexovou pryskyžici která jímá ionty prvkú zpúsobujících pevné usazeniny v rozvodech teplé a studené vody, bojlerech, vodovodních bateriích, pračce, myčce a dalších spotžebičích. Nemluvie o faktu že pevné usazeniny poškozují dnes tak velmi drahé zažizovací pžedmiety v koupelnách. Katexová pryskyžice má určitou kapacitu která je dána velikostí náplní daného pšístroje a je zapotžebí po vyčerpání kapacity zregenerovat. O regeneraci v našich pšístrojích se stará velmi sofistikovaná žídící jednotka GE Autotrol LOGIX 255/760  Kapacitu Katexu musí posoudit náš technik na základu zadávacích dat, t.j. prumierná spotžeba vody v domácnosti, tvrdost vody a pšítomnost dalších prvkú.   Technické informácie: www.tzbcontrol.cz/get.php

  861,54 €

  861,54 €

 • LX1 Inhibí­tor-ochranná kvap.

  LX1 Inhibí­tor-ochranná kvap.

    Popis Chráni systém proti korózii a vodnému kameňu, udržuje energetickú účinnosť kotla a predlžuje životnosť celého systém. Minimalizuje náklady a znižuje emisie uhlíka. VLASTNOSTI: dlhodobá ochrana vykurovacieho systém proti vnútornej korózii a vodnému kameňu eliminuje hromadenie kalu zabraňuje hlučnosti kotla a tvorenia chladných miest v radiátoroch chráni čerpadlá pred zatuhnutím možno použiť pre všetky systémy vykurovania balenie 500 ml je určené pre systém s kapacitou 100 litrov

  18,54 €

  18,54 €

 • LX2 Sludge remover-odstraňovač kalu

  LX2 Sludge remover-odstraňovač kalu

    Popis Odstraňuje kal, vodný kameň a ďalšie nečistoty z nového či existujúceho systému, obnovuje a udržiava energetickú účinnosť kotla a predlžuje životnosť celého systém. Minimalizuje náklady a znižuje emisie uhlíka. Základné vlastnosti: • Obnovuje účinnosť kúrenia a chod systém so zlou cirkuláciou. • Pripravuje existujúce systémy pre inštaláciu nových kotlov, čerpadiel alebo panelov. • Odstraňuje kal, kotlový kameň a obnovuje účinnosť kúrenia. • možno použiť pre všetky vykurovacie systémy. • Balenie 500 ml je určené pre 100 l kvapaliny vo vykurovacom systéme.

  18,04 €

  18,04 €

 • LX3 Cleaner-čistič

  LX3 Cleaner-čistič

    Popis Odstraňuje nečistoty z nového či existujúceho systém, obnovuje a udržiava energetickú účinnosť kotla a predlžuje životnosť celého systém. Minimalizuje náklady a znižuje emisie uhlíka. Základné vlastnosti: • Odstraňuje zvyšky tavidiel a iných nečistôt. • Odporúčame použiť pri každej inštalácii alebo výmene kotla. • Jednoduché použitie – systém môže byť ponechaný v prevádzke počas čistenia. • možno použiť pre všetky druhy vykurovacích systémov. • Balenie 500 ml je určené pre 100 l kvapaliny vo vykurovacom systéme.

  18,04 €

  18,04 €

 • ABC Demi

  ABC Demi

   Zariadenia pre plnenie a doplňovanie vykurovacích systémov ABC Demi a ABC Demi plus Jedná sa o zariadenie, ktoré je možné inštalovať ako pevnú súčasť kotolní alebo sa používa ako mobilné zariadenie pre plnenie malých vykurovacích systémov v RD. Na jednu náplň je možné naplniť systémy s obsahom až 2 000 litrov pri vstupnej tvrdosti vody 2 mmol/l. Pri väčšej tvrdosti sa znižuje kapacita tak, že pri vstupnej tvrdosti 3 mmol/l bude možné upraviť 1 500 litrov a pri vstupnej tvrdosti 4 mmol/l bude množstvo upravenej vody 1 000 litrov. Po vyčerpaní kapacity zariadenia je nutné vymeniť katexovú náplň. Katexovú náplň ponúkame v balení po 25 L a tak je možné jedným balením urobiť tri plnenia. Obe zariadenia majú ako súčasť vodomer, tak aby bolo možné sledovať množstvo pretečenej upravenej vody a včas tak vymeniť katexovú náplň. V prípade že budete využívať zariadenie ako pevnú súčasť vykurovacieho systém pre plnenie a jeho následné doplňovanie s tým, že zariadenie bude napojené na rozvod pitnej vody, inštalujte výhradne zariadenie ABC Demi plus. Toto obsahuje naviac plniace zariadenie FullCombi BA ktorého súčasťou je systémový oddeľovač ktorý je pre také spojenie predpísaný. Naviac je táto jednotka vybavená redukčným ventilom ktorý je možné nastaviť v rozmedzí 0,5 až 5,0 baru na požadovaný tlak v systéme a tým zabrániť k jeho natlakovaniu. Samotné zariadenie ABC Demi a ABC Demi plus potom pracuje ako všetky katexové úpravovne. To znamená že voda preteká cez katexovú živicu kde sú nahradzované ionty vápníka a horčíka iontami sodíka. Pri prvej dodávke sú oba prístroje už naplnené a pripravené k prevádzke.

  428,00 €

  428,00 €

 • IONEX 25L na zmäkčenie

  IONEX 25L na zmäkčenie

  Náhradná náplň do DEMI jednotiek, 25kg, vystačí na 3 náplne PURE RESIN PMB101-2 - charakterisitka v PDF >

  186,00 €

  186,00 €

 • ABC Demi+

  ABC Demi+

   Zariadenia pre plnenie a doplňovanie vykurovacích systémov                          ABC Demi a ABC Demi plus   Jedná sa o zariadenie, ktoré je možné inštalovať ako pevnú súčasť kotolní alebo sa používa ako mobilné zariadenie pre plnenie malých vykurovacích systémov v RD.  Na jednu náplň je možné naplniť systémy s obsahom až 2 000 litrov pri vstupnej tvrdosti vody 2 mmol/l. Pri väčšej tvrdosti sa znižuje kapacita tak, že pri vstupnej tvrdosti 3 mmol/l bude možné upraviť 1 500 litrov a pri vstupnej tvrdosti 4 mmol/l bude množstvo upravenej vody 1 000 litrov. Po vyčerpaní kapacity zariadenia je nutné vymeniť katexovú náplň. Katexovú náplň ponúkame v balení po 25 L a tak je možné jedným balením urobiť tri plnenia.  Obe zariadenia majú ako súčasť vodomer, tak aby bolo možné sledovať množstvo pretečenej upravenej vody a včas tak vymeniť katexovú náplň.  V prípade že budete využívať zariadenie ako pevnú súčasť vykurovacieho systém pre plnenie a jeho následné doplňovanie s tým, že zariadenie bude napojené na rozvod pitnej vody, inštalujte výhradne zariadenie ABC Demi plus. Toto obsahuje naviac plniace zariadenie  FullCombi BA ktorého súčasťou je systémový oddeľovač ktorý je pre také spojenie predpísaný. Naviac je táto jednotka vybavená redukčným ventilom ktorý je možné nastaviť  v rozmedzí 0,5 až 5,0 baru na požadovaný tlak v systéme a tým zabrániť k jeho natlakovaniu. Samotné zariadenie ABC Demi a ABC Demi plus potom pracuje ako všetky katexové úpravovne. To znamená že voda preteká cez katexovú živicu kde sú nahradzované ionty vápníka a horčíka  iontami sodíka.Pri prvej dodávke sú oba prístroje už naplnené a pripravené k prevádzke.    

  814,00 €

  814,00 €

79
Vrch

eCommerce by CubeCart